02 лютого 2018 року у КЗ «Верблюзький НВК» відбулися батьківські збори майбутніх першокласників. Батьки мали змогу дізнатися, що зміниться для наших дітей із впровадженням нового Стандарту початкової освіти.
Директор закладу Шепель С.В. у своєму зверненні до батьків обґрунтувала необхідність докорінної реформи освіти, адже в сучасній школі українські учні отримують здебільшого чималий багаж знань, проте часто не вміють застосовувати їх для вирішення життєвих проблем. За експертними оцінками, найбільш успішними на ринку праці в найближчій перспективі будуть фахівці, які вміють навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі та володіти іншими сучасними вміннями. Але сьогоднішня школа не готує до цього.
“Нова українська школа” передбачає, що учителі разом із батьками утворюють партнерство, в центрі якого знаходиться дитина.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Долгерт О.В. в своєму виступі повідомила, що з 1 вересня 2018 року, в рамках впровадження Нової української школи (НУШ), навчальний заклад має право вибирати, за якою програмою буде здійснюватися навчання у 1 класі.
Відповідно до нового Державного стандарту початкової загальної освіти навчальний процес у початковій школі буде реалізовуватись через 4 нові освітні модельні програми.
Київська модельна програма НУШ
Львівська модельна програма НУШ
Освітній проект «Інтелект України»
Освітній проект « На крилах успіху!»
Для впровадження освітніх проектів № 3 і № 4 необхідно буде закупляти для дітей щомісяця навчальні посібники, в склад яких входить повне навчально-методичне забезпечення навчально-виховного процесу.
Учитель Пандюк Т.В. розповіла про нову структуру початкової освіти та інтегроване тематично-проектне навчання, про зміни в класній кімнаті.
Під час виступів батьки мали змогу переглянути відеоролик про пілотне впровадження проекту нового Стандарту, презентацію посібника «Батькам – першим учителям своїх дітей» та презентацію освітнього проекту «На крилах
успіху!».
Після виступів присутні батьки взяли участь в обговоренні та створили ініціативну групу для співпраці із закладом освіти на шляху впровадження Нової Української Школи.